עורך דין משפחה

משרד עורכי הדין גרטל & גרבר הינו משרד עורך דין משפחה בפתח תקווה המתמחה דיני משפחה. עו"ד גרטל גרבר מטפלים בתיקים מגוונים בתחום המשפחה והגירושין ומעניקים שירותי עורך דין לענייני משפחה בכל הארץ. תחום העיסוק של עורך דין משפחה מורכב ממכלול רב של נושאים מגוונים.

בהתאם לחוק בית המשפט לענייני משפחה, תשנ"ה-1995, בן משפחה מוגדר:

(א) בן זוגו, לרבות הידועה בציבור כאישתו, בן זוגו לשעבר, בן זוגו שנישואיו עמו פקעו ובלבד שנושא התובענה נובע מהקשר שהיה ביניהם בתקופה שבה היו בני זוג;
(ב) ילדו, לרבות ילדו של בן זוגו;
(ג) הוריו, הורי בן זוגו או בני זוגם;
(ד) נכדו;
(ה) הורי הוריו;
(ו) אחיו ואחיותיו, שלו או של בן זוגו;
"הורה" – לרבות הורה מאמץ או אפוטרופוס.

אם כן, כל סכסוך, אשר מתגלע בין בני משפחה, ילווה על ידי עורך דין משפחה ויידון בבתי המשפט לענייני משפחה, בהתאם לקריטריונים השונים, אשר נקבעו בחוק, בהתאם לסמכות המקומית של כל בית משפט.

למידע נוסף צרו קשר

  עורך דין לדיני משפחה, הינו עו"ד משפחה העוסק בתחומים מגוונים ושונים בתחומי הגירושין והמעמד האישי, לרבות, תביעת מזונות ילדים ומזונות אישה, משמורת ילדים, משמורת משותפת, הורות משותפת, חלוקת רכוש בין בני זוג עם פקיעת הנישואין, אלימות במשפחה ועוד. עורך דין דיני משפחה חייב להיות בקיא בחוק וסייגים שלו. אנו בגרטל וגרבר מאמינים כי תפקיד עורך דין לענייני משפחה הינו תפקיד חשוב המלווה בתוכו רגישות ואחריות גדולה מאוד.

  על עורך דין לענייני משפחה, להיות מומחה ביצוג לקוחות המצויים בסכסוכים בתחום דיני משפחה, לרבות סכסוכים בין בני זוג, בין אחים, ובין בני משפחה אחרים, אשר מוגדרים בחוק כ"בן משפחה", ואשר עניינם נדון במסגרת בתי המשפט לעניני משפחה או במסגרת בתי הדין הרבניים.

  עורך דין משפחה בפתח תקווה

  למידע נוסף צרו קשר

   מה נדרש לדעת על דיני משפחה?

   דיני משפחה הם חלק בלתי נפרד מהחוק האזרחי והחילוני בישראל. מדובר בחוקים דתיים, האחראיים על הסדרת מעמדם האישי של תושבי ושל אזרחי הארץ. בהיותה מדינה דמוקרטית, מתבסס החוקים הקשורים לדיני משפחה הן על דיני ההלכה והן על דיני המשפט האזרחי. הם יכולים לבוא לידי ביטוי במקרים של נישואים, של גירושים, של אימוץ, של ירושה, של אבהות, פונדקאות, אפוטרופסות ועוד. עורך דין דיני משפחה הוא זה המייצג את אלה המתמודדים עם מקרים הקשורים בכך והוא הכתובת הנכונה לפנות אליה כדי לקבל את המענה המשפטי המתאים.

   מתי חשוב להיעזר בעורך דין משפחה?

   עורך דין משפחה בפתח תקווה ובערים נוספות בארץ מתמודד במסגרת עבודתו עם מגוון רחב מאד של תיקים הקשורים לדיני משפחה. עורך דין לענייני משפחה בפתח תקווה מייצג את לקוחותיו אל מול בית משפט לענייני משפחה ועושה ככל שביכולתו על מנת לקדם את הטיפול בתיק ולשמור על מלוא זכויותיו של הלקוח. עליו לשלוט הן בשיטת המשפט הדתי והן בשיטת המשפט האזרחי הקשורה לענייני משפחה ולפעול באופן המקצועי והמיומן ביותר. מכיוון שדיני משפחה מערבים בתוכם הן סוגיות הלכתיות והן סוגיות אזרחיות שונות, הטיפול בתיקים בתחום הוא מאתגר ולא פשוט. זו גם הסיבה מדוע ישנה חשיבות רבה מאד בסיוע של עורך דין לענייני משפחה ולא עורך דין המתמחה בתחום משפטי אחר.

   מה היא המורכבות המשפטית בדיני משפחה?

   דיני משפחה נחשבים כיום לאחר מענפי המשפט המורכבים ביותר בישראל. שלא כמו ענפי המשפט האחרים, הדין בהם נקבע בהתאם להשתייכותם הדתית של המתדיינים ועל פי מקורות וערכאות שיפוט מגוונים מאד. בכל הקשור לנישואים למשל, יחול עליהם הדין הדתי. ולכן, במקרה של גירושים, התרת הנישואין, זוגות הבוחרים בכך, יהיו נדונים לדין הדתי גם כן ויאלצו לעבור הליך מיוחד ברבנות, המתיר את קשר הנישואין שבין השניים. על מנת להגיע להסכמות בכל הקשור לגירושין, יכולים המעורבים בכך לבחור באחת מתוך שתי דרכים: להגיע להסכמה מוקדמת בעניין הגירושין (בעניין משמורת, הסדרי ראיית ילדים, מזונות וגם חלוקת רכוש) או לנהל את המהלכים המשפטיים בנפרד, באמצעות עורך דין לענייני משפחה של כל אחד מהצדדים מה שכרוך בלא מעט אתגר ועשוי להיות לא פשוט.

   משרד עורכי דין משפחה מוטי גרטל ואיריס גרבר, הינו משרד עו"ד גירושין בפתח תקווה, אשר מתמחה בתחום דיני משפחה וגירושין, וכן מתמצא בכל הנושאים הקשורים לנושאים הנדונים בבתי המשפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים המוסמכים. כמובן, שמשרדנו דוגל בדרך של שלום, כל עוד הדבר אפשרי וקיים פרטנר לכך בצד השני.

   אנו חושבים בראש ובראשונה על טובת הילדים ועושים ככל יכולתנו על מנת לסיים את התיק בצורה שהקטינים לא יפגעו. יחד עם זאת ובמקביל לכך, נעשה ככל יכולתנו על מנת להפיק המיטב עבור לקוחותינו ונשתמש בכל האמצעים המשפטיים הידועים לנו, מנסיוננו העשיר, רב השנים, על מנת למקסם את טובת לקוחותינו. משרדנו ישמח לעזור בייצוג מקרים דומים, לכל חיפוש של עורך דין משפחה בפתח תקווה, פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשונית והכוונה.

   חשוב לציין כי צוות המשרד בנושאי עו"ד משפחה, מלווה באופן אישי את לקוחותיו החל ממתן ייעוץ ראשוני, דרך פיתוח האסטרטגיה המתאימה לכל מקרה ועד לסיום ההליכים, תוך עמידה בלתי מתפשרת על טובת הלקוח ושמירת האינטרסים שלו וכמובן על טובת הילדים. עורך דין דיני משפחה חייב לגלות רגישות בכל מקרה, בפרט במקרים סבוכים של דיני משפחה. משרד עורכי הדין גרטל – גרבר, הינו משרד עורכי דין משפחה בפתח תקווה, בעל ניסיון רב בתיקים מתחום זה, ובעל ידע נרחב בתחום. משרד עורכי דין משפחה גרטל – גרבר, מעניקים שירות מקצועי, דיסקרטי ואישי בתחום העיסוק של עורך דין משפחה בפתח תקווה.

   לסיכום

   כל החלטה הקשורה לדיני משפחה מתבססת על קביעות הלכתיות שונות וגם על חוקים אזרחיים מסוגים שונים. השילוב בין השניים יוצר מורכבות שלא קיימת בתחומי המשפט האחרים, מורכבות שאין מנוס ממנה. גם הליכים משפטיים פשוטים הקשורים לדיני משפחה עשויים להסתבך אך בזכות הידע והמיומנות של עורכי דין משפחה גרטל & גרבר המטפלים בכך ניתן לעבור את הקושי ולהגיע אל התוצאה הרצויה. כל הקשור לדיני משפחה יכול להיפטר ומוטב לעשות זאת מול הגורמים הנכונים וכמה שיותר מהר: עורך דין לענייני משפחה בעל ניסיון בטיפול תיקים דומים, עם הבנה רבה ויכולת מקצועית גבוהה.

   המידע המוצג באתר זה הינו מידע כללי בלבד בתחום עורך דין משפחה ואינו מהווה יעוץ או חוות דעת משפטית

   לחוות דעת מקצועית ואישית ללא התחייבות

   לייעוץ ראשוני עם עורך דין גרטל גרבר צרו קשר

    WhatsApp
    היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור