הסכם גירושין

בהתאם לסעיף 2 (ד) לחוק יחסי ממון בין בני זוג, תשל"ג – 1973 (להלן:"החוק"), הסכמי גירושין, הינם הסכמים שאושרו בפסק דין לגירושין ודינם כהסכמי ממון.

נחוץ מאוד להיעזר בשירותיו של עו"ד מוסמך לגירושין ולבקש ייצוץ בעריכת הסכם גירושין עם ילדים וגם במקרה של הסכם גירושין בלי ילדים.

הסכם גירושין, הינם הסכם שנערך ונחתם במסגרת הליך משפטי קיים או מסמך עצמאי שמוגש לאישור בית המשפט לעניני משפחה ולאחר מכן לאישורו של בית הדין הרבני המוסמך או ישירות לבית הדין הרבני המוסמך.

למידע נוסף צרו קשר

  יש להבין כי אם בית המשפט לעניני משפחה מאשר ונותן תוקף פסק דין להסכם גרושין, אין בסמכותו לסדר גט בין הצדדים שכן לפי החוק בישראל רק בית הדין הרבני מוסמך לדון בעניני הגירושין בין בני זוג יהודים.

  בהתאם לסעיף 2 לחוק, אישורו של בית המשפט לעניני משפחה או בית הדין הרבני המוסמך הינו תנאי לתוקפו של הסכם הגירושין.

  הסכם גירושין נערך בדרך כלל על ידי עורך דין לענייני משפחה, אשר מומחיותו בתחום זה מסייעת להגיע להשלמת הסכם גירושין מקיף.

  גרטל גרבר הינו משרד עורכי דין המתמחה במתן יעוץ בעריכת הסכם גירושין, הסכם ממון וצוואות.

  הסכם גירושין

  הסכמי ממון הינם הסכמים שחשיבותם רבה, ובית המשפט לעניני משפחה או בית הדין הרבני המוסמך, לא ישנה בנקל הסכם ממון שאושר וניתן לו תוקף של פסק דין.

  מה חל על הסכמים אלה?

  על הסכמי הגירושין, ככל הסכם, חלים גם דיני החוזים אך את תוקפם יונקים הסכמי גירושין מהוראות חוק יחסי ממון כאמור.

  הסכמי גירושין כוללים, בדרך כלל, את כל הנושאים הקשורים בגירושין, לרבות, מזונות ילדים, משמורת ילדים, הורות משותפת, ככל שניתן, חלוקת רכוש בין בני זוג, וחלוקת החובות, ככל שקיימים.

  קיימת חשיבות עליונה, לערוך הסכמי גירושין על ידי עורך דין, אשר זהו תחום מומחיותו ולא להסתפק בקבלת יעוץ משפטי מעורך דין אשר מתמחה בעריכת הסכמים אזרחיים רגילים. זאת, מאחר וקיימת חשיבות רבה לצפות פני עתיד ולכלול במסגרת הסכם גירושין את כל הנושאים הקשורים לגירושין, ובמיוחד כל הנושאים הקשורים בגידול הילדים וכלכלתם בעתיד.

  המידע המוצג באתר זה הינו מידע כללי בלבד ואינו מהווה יעוץ או חוות דעת משפטית

  ראו גם: מזונות במשמורת משותפת

  לחוות דעת מקצועית ואישית ללא התחייבות

  לייעוץ ראשוני עם עורך דין גרטל גרבר צרו קשר

   WhatsApp
   היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור