לייעוץ ראשוני

התקשרו 03-922-8352 או השאירו פרטים:

תוכן עניינים

אלימות מכל סוג שהוא, הינה דבר אסור ומנוגד לחוק.

ככלל, אלימות במשפחה הינה מהווה בעיה חברתית קשה ביותר, שלצערנו קיימת בכל שכבות האוכלוסיה ואינה ייחודית לחתך אוכלוסיה מסוים, וככזו אלימות במשפחה משפיעה בהכרח על חיי כל בני המשפחה.

עורך דין אלימות במשפחה, הינו עורך דין המתמחה בתחום דיני המשפחה, והמטפל בתיקים, אשר בין היתר, עוסקים בנושא של אלימות במשפחה.

אלימות בתוך המשפחה יכולה להיות בעלת מאפיינים רבים. אלימות יכולה להיות אלימות מילולית (קללות, צעקות, כינויי גנאי), אלימות ממש גופנית, אלימות בדרך של הפחדה או בדרך של איומים), ולעיתים אלימות רגשית (שליטה במחשבות) אלימות כלכלית (מניעת תשלום מזונות, מניעת שימוש בכרטיס אשראי/המחאות) ועוד.

אם ננקטה כנגד אדם אלימות כלשהיא, רצוי להגיש תלונה מיידית במשטרה וכן בקשה למתן צו הגנה כנגד אותו בן משפחה, ההמלצה היא לשכור את שירותי של עורך דין אלימות במשפחה מומחה בתחום.

עורך דין לענייני משפחה ייצג את אותו אדם בדיון בבקשה למתן צו הגנה שתוגש לבית המשפט לעניני משפחה או לבית הדין הרבני המוסמך, על יסוד החוק למניעת אלימות במשפחה, תשנ"א – 1991.

לאף אדם אין זכות לנקוט באלימות כנגד האחר. ואדם היודע כי מתקיימת אלימות במשפחה בביתו או אצל אחר, חלה עליו חובת דיווח למשטרה או לרשויות הרווחה.

עורכי הדין מוטי גרטל ואיריס גרבר משמשים בצוותא כמנהלי פורום אלימות באתר האינטרנט המשפטי "LAW GUIDE" ותחום אלימות במשפחה הינו תחום מרכזי בו המשפרד מטפל.

ראה גם: עורך דין גירושין

המידע המוצג באתר זה הינו מידע כללי בלבד ואינו מהווה יעוץ או חוות דעת משפטית.

שיתוף:

התקשרו 03-922-8352 או השאירו פרטים: